شما اینجا هستید
سیاسی » توهین کنندگان به رئیس جمهوری در روز قدس شناسایی شدند

تارخ انتشار: دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ –

به گزارش خبــرگزاری ســاوج خــبر؛ محسن نسج همدانی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در گفت وگو با خبر فوری در پاسخ به سوالی پیرامون شناسایی افرادی که در راهپیمایی روز قدس به رئیس‎جمهور توهین کردند اظهار کرد: در حال حاضر اقدامات لازم برای شناسایی این افراد از سوی نیروی انتظامی آغاز شده و ما به نتایج خوبی در این راستا دست پیدا کردیم.

وی افزود: بر اساس اقدامات اولیه که از سوی معاونت امنیتی وزارت کشور، معاونت امنیتی استان تهران و نیروی انتظامی صورت گرفته شده است توهین‎ کنندگان به رئیس‎ جمهور به صورت کلی شناسایی شدند و بررسی‎ های اولیه در این راستا شروع شده است.

معاون امنیتی استان تهران خاطر نشان کرد: بدون شک در جهت رسیدگی به اتهامات این افراد در ابتدا اقدامات اولیه چون جمع ‎آوری اطلاعات و مستند سازی‌‏ های لازم صورت گیرد تا نتایج نهایی اعلام شود.

همدانی با بیان اینکه تعداد افراد توهین کننده به رئیس‎ جمهور در مجموع بیش از ۲۰ نفر نبودند تصریح کرد: بدون شک بعد از اتمام کار کمیته ‎های حقیقت یابی و مستندسازی مربوط به این ماجرا و شناسایی کامل افراد پرونده این افراد در صورت صلاحدید به دستگاه قضایی ارسال می‎شود.

وی خاطرنشان کرد: البته این امکان نیز وجود دارد که پس از بررسی و شناسایی افراد خاطی ضرورتی برای ارجاع پرونده آنها به دستگاه قضایی نباشد که در این خصوص دستگاه‎های مسئول تصمیم‎ گیر خواهند کرد.

معاون امنیتی استان تهران تاکید کرد: هدف ما این است که در جهت اصلاح افرادی که اینگونه اقدامات را انجام می‏‌دهند وارد عمل شویم تا دیگر شاهد اینگونه اقدامات که خلاف رویه قانونی است نباشیم.

ابربرچسب ها:
لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/35704

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ