شما اینجا هستید
حوادث » جزئیات شلیک هوایی پلیس در مرزن آباد

چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ –
درگیری بین تعدادی از اهالی مرزن آباد با مسافران به خاطر قیمت بلال منجر به مجروح شدن چند نفر شد.

به گزارش خبرگزاری ساوج خبــر،مرکز اطلاع رسانی پلیس ناجا با رد ادعای برخی از سایت ها مبنی بر تیراندازی یگان امداد پلیس در این حادثه گفت: ماموران پلیس از همان دقایق اولیه حادثه در محل حضور داشتند و تنها برای کنترل وضعیت محل و همچنین متفرق کردن طرفین دعوا اقدام به شلیک دو تیر هوایی کردند.

به دنبال درگیری تعدادی از اهالی مرزن آباد با تعدادی از مسافران به خاطر قیمت بلال و ایجاد زد و خورد در بین دستفروشان حاشیه جاده و برخی از مسافران بلافاصله موضوع درگیری به فرماندهی انتظامی استان مازنداران اعلام شد و ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شدند.
بر اساس این گزارش، با حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد طرفین دعوا با استفاده از چاقو اقدام به مجروح کردن چند نفر کرده اند. این درگیری که به خاطر قیمت بلال ایجاد شده بود باعث ترافیک شدید در این محدوده شد و کندی تردد خودروها را در پی داشت.
مرکز اطلاع رسانی پلیس ناجا با رد ادعای برخی از سایت ها مبنی بر تیراندازی یگان امداد پلیس در این حادثه گفت: ماموران پلیس از همان دقایق اولیه حادثه در محل حضور داشتند و تنها برای کنترل وضعیت محل و همچنین متفرق کردن طرفین دعوا اقدام به شلیک دو تیر هوایی کردند.
بر اساس این گزارش، در این درگیری ۴ تن دستگیر شده و برای طی مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/36046

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ