شما اینجا هستید
استان البرز » ۱۰ پایگاه تابستانی در مدارس استثنایی البرز فعال شد

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی البرز گفت: به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان ۱۰ پایگاه تابستانی در مدارس استثنایی این استان فعال شد.

 به گزارش خبرگزاری ساوج خبر به نقل از ایرنا؛

عباس کشاورز روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این پایگاه ها با هدف ایجاد شور و نشاط و شناسایی استعدادهای دانش‌آموزان استثنایی در این استان فعالیت تابستانه خود را آغاز کردند.
وی ایجاد پایگاه‌ها، ایجاد شادی و نشاط و آمادگی میان دانش‌آموزان و شناسایی استعدادهای برتر برای شرکت در مسابقات کشوری را از دیگر اهداف پایگاه های تابستانی در مدارس استثنایی نام برد.
وی اظهار کرد: این پایگاه ها برای ارائه آموزش‌های فرهنگی، ورزشی ، مهارتی و فعالیت‌های مختلف آموزشی ویژه دانش‌آموزان استثنایی استان راه اندازی شده اند.
وی با اشاره به اینکه نام نویسی از دانش آموزان استثنایی در این پایگاه‌ها رایگان است، خاطر نشان کرد: این پایگاه‌ها در رشته‌های قرآن، هنرهای آوایی، مهارتی ، نمایشی و ورزشی فعالیت‌های خود را در ایام تابستان شروع کرده اند.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی البرز یاد آور شد: در این پایگاه ها به مدت ۲ ماه دانش آموزان استثنایی تحت پوشش برنامه های تابستانه قرار می گیرند.
کشاورز تصریح کرد: در این پایگاه ها به ۷۰۰ دانش آموز استثنایی البرز ، خدمات آموزشی و مهارتی در کنار برنامه های فرهنگی و ورزشی ارائه می شود.
وی اضافه کرد: مسئولیت آموزش دانش آموزان استثنایی را مربیان مجرب فعال در مدارس استثنایی استان البرز بر عهده دارند.
وی تاکید کرد: در پایگاه های تابستانه مدارس استثنایی بر حسب نیاز دانش آموزان خدمات ارائه می شود.

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/38102

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ