شما اینجا هستید
استان البرز » ۵سورتی پرواز و جابه جایی ۱۳ بیمار در آخرین هفته تیر ماه

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که در آخرین هفته از تیر ماه سال جاری ، بالگرد این مرکز طی انجام ۵ سورتی پرواز ۱۳ مصدوم بدحال را ضمن ارائه خدمات درمانی ویژه و نجات بخش به مراکز درمانی تخصصی استان البز انتقال داد.

 به گزارش خبرنگار ساوج خبر؛.

مهرداد بابایی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بعد از ظهر روز شنبه ۲۴ تیرماه ۲ حادثه در جاده چالوس رخ داد ، در حادثه اول، به دنبال تصادف پراید و تویوتا در جاده چالوس ، پیچ درده، ۴ نفر دچار صدمات شدید شدند که همگی توسط بالگرد پایگاه هوایی اورژانس ۱۱۵ البرز به بیمارستان البرز منتقل شدند.
همچنین حادثه دوم ، یک حادثه شغلی مربوط به کارگاه راهداری در جاده چالوس بود که یک مصدوم پس از تثبیت شرایط حیاتی در درمانگاه سیرا ، توسط بالگرد، به بیمارستان البرز منتقل شد.
سه شنبه ۲۷ تیرماه تصادف بین پراید و پرادو در جاده کرج -چالوس، بالاتر از حسنکدر، دو مصدوم به جا گذاشت که ایشان نیز ضمن دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی توسط بالگرد اورژانس هوایی البرز به بیمارستان البرز منتقل شدند.
بعد از ظهر پنجشنبه ۲۹۹ تیرماه نیز پس از برخورد شدید دو خودرو پراید و تیبا در جاده چالوس، آسارا ، ۷ تن مصدوم شدند که ۴ نفر از مصدومین که وضعیت حادتری داشتند توسط بالگرد و ۳ تن دیگر توسط آمبولانس به بیمارستان البرز کرج اعزام شدند.
ظهر دیروز جمعه نیز پس از واژگونی خودروی ام وی ام در جاده اشتهارد ، ۷ نفر مصدوم شدند.
پس از اعلام حادثه به مرکز اورژانس۱۱۵ البرز ، دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد. ۲ نفر از مصدومین که به شدت از نواحی مختلف آسیب دیده بودند ، نیازمند اعزام سریع و شروع اقدامات درمانی و جراحی در مرکز درمانی تخصصی بودند که در کمترین زمان ممکن به بیمارستان البرز کرج منتقل شدند و ۵ تن دیگر توسط آمبولانس به بیمارستان الزهرا در شهرستان اشتهارد منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/40006

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ