شما اینجا هستید
اقتصادی » متوسط درآمد تولید شده هر مدل اسمارت فون چقدر است؟

سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ –
داده های مورد استناد از سوی شرکت deltaDNA نشان می دهد که متوسط درآمد روزانه ایجاد شده از کاربران پیکسل، پیکسل اکس ال، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تقریبا برابر با رقمی بوده که دارندگان آیفون تولید کرده اند.

به گزارش خبرنگار ساوج خبر؛ هر وقت حرف از کسب درآمد از بازی های موبایلی در میان بوده اپل دست بالاتر را داشته است. به بیان دیگر کاربران آیفون نسبت به دارندگان محصولات اندرویدی تمایل بیشتری به صرف هزینه برای خرید درون برنامه ای داشته اند که البته به موجب همین موضوع بازی های جدید معمولا در وهله نخست برای iOS ساخته می شوند.
حالا اما ظاهرا این امر در حال تغییر است چراکه با استناد به خبر منتشر شده از سوی شرکتی به نام deltaDNA هم گوگل و هم سامسونگ در حال جا گذاشتن اپل هستند.
داده های مورد استناد در این گزارش از عادات ۱٫۴ میلیون کاربر آمریکایی در ماه ژوئن امسال به دست آمده و نشان می دهد که متوسط درآمد روزانه ایجاد شده از کاربران پیکسل، پیکسل اکس ال، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس تقریبا برابر با رقمی بوده که دارندگان آیفون تولید کرده اند.
در ادامه می توانید متوسط درآمد تولید شده به تفکیک هر مدل اسمارت فون را مشاهده نمایید:
گلکسی اس ۸: ۰٫۲۱ دلار
گوگل پیکسل: ۰٫۲۱ دلار
آیفون ۷: ۰٫۲۸ دلار
گوگل پیکسل اکسل ال: ۰٫۳۲ دلار
آیفون ۷ پلاس: ۰٫۳۶
گلکسی اس ۸ پلاس: ۰٫۵۴ دلار
همانطور که مشاهده می کنید بیشترین درآمدزایی به تلفن هوشمند گلکسی اس ۸ پلاس مربوط می شود و بعد از آن آیفون ۷ پلاس و پیکسل اکسل ال قرار دارند.
این مساله اهمیت زیادی دارد چراکه در گذشته تصور می شد پلتفرم (اندروید یا iOS) عاملی کلیدی در صرف بودجه توسط کاربران است. یکسال پیش پولی که کاربران پلتفرم موبایلی اپل برای خرید اپ صرف می کردند دو و نیم برابر دارندگان محصولات اندرویدی گزارش شد و امسال شاهد تغییر محسوس در این روند هستیم.

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/40549

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ