شما اینجا هستید
اجتماعی » رؤسای اتحادیه های فردیس ثبت نام کنند؛

برگزاری انتخابات مجدد و تعیین هیأت رئیسه اتاق اصناف فردیس

ساوج خبر- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس از رؤسای اتحادیه های صنفی خواست  برای شرکت در انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان ثبت نام کنند.

به گزارش ساوج خبر، اسفندیار قارلقی در خصوص این خبر گفت: با توجه به لزوم ساماندهی و انتخاب مجدد هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان فردیس، انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف به زودی برگزار می شود.

 وی افزود: رؤسای اتحادیه ها می توانند از روز شنبه ۲۸ /۱۱/۹۶ تا تاریخ ۵/۱۲/۹۶ با در دست داشتن مدارک هویتی و اعتبارنامه برای ثبت نام و کاندیداتوری هیئت رئیسه اتاق اصناف به اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردیس واقع در فردیس خیابان امام حسن مجتبی(ع) ساختمان قنبری نژاد مراجعه نمایند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فردیس با اشاره به بازار تجاری و جمعیت گسترده اصناف  شهرستان  بر لزوم ساماندهی و تشکیل اتاق اصنافی قوی تأکید کرد و گفت: شرح وظایف اتاق اصناف از جمله  برنامه ریزی در راستای اجرای سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی،  شناسایی مشکلات و موانع توسعه و ارتقاء فعالیت های صنفی و تلاش و همکاری جهت رفع این موانع برای اتحادیه ها  و همچنین برنامه ریزی در جهت ارتقاء فعالیت ها و بهبود بهره وری اتحادیه های تحت پوشش، ضرورت ساماندهی  اتاق اصناف در رأس سیستم اصناف و مدیریت بهینه امور اصناف را روشن می سازد.

ابربرچسب ها: , ,
لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/67379

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ