شما اینجا هستید
سیاسی » مردم می خواهند با عاملان اغتشاشات اخیر در تهران، برخورد قاطع شود

به گزارش خبرنگار ساوج خبر، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته فردیس، با اشاره به اغتشاشات اخیر در تهران، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی می خواهند به مخالفان جرات اغتشاش و آشوب داده شود تا نظم و امنیت کشور با مشکل مواجه شود.

امام جمعه فردیس در ادامه با بیان اینکه باید نیروی انتظامی بتواند از سلاح در مقابل اغتشاش گران استفاده کند، تاکید کرد: نیروی انتظامی در  کشور های دیگر نیز با برهم زنندگان نظم و امنیت مقابله می کنند و این اقدام نیز در کشور ایران باید وجود داشته باشد تا کسی نتواند به راحتی مزاحم نوامیس مردم و اموال خصوصی و عمومی شود.

وی با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی می خواهند گسل های اجتماعی، سیاسی و گروه های مختلف را در کشور فعال کنند، عنوان کرد: همه این اقدامات به منظور خدشه دار کردن نظم و امنیت حاکم بر جامعه است. شیطان بزرگ هیچگاه به این هدف بزرگ خود که تضعیف امنیت کشور است نخواهد رسید.

حجت الاسلام ایمانی با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصد ملت ایران مسلمان و معتقد به خدا و پیغمبر هستند، خاطرنشان کرد: این ملت هزاران سال است که در کنار یکدیگر زندگی می کنند و دشمنان هیچگاه نمی توانند گسل های اجتماعی و سیاسی را فعال کنند زیرا این را به چشم خود دیده اند، هنگامی که پای دشمن به میان می آید تمام احذاب و گروه های مختلف در صحنه حضور می یابند و با دشمنان مقابله می کنند.

وی با بیان اینکه دشمنان به اجتماعات و آشوب های کوچکی که برخی در کشور به راه می اندازند دلخوش می شوند، گفت: از دست اندرکاران امنیت می خواهیم با عاملان اغتشاشات اخیر تهران که خسارات زیادی به مردم وارد کرده اند را به مجازات اعمال خود برسانند. باید با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد قاطع شود.

حجت الاسلام ایمانی با اشاره به بیانات امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام جمهوری اسلامی از نماز بالاتر است، تصریح کرد: وظیفه یکایک ماست که در راستای حفظ آرمان ها و اهداف انقلاب بکوشیم و دشمنان اسلام میدان ندهیم.

وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم آذربایجان، خاطرنشان کرد: برخی افراد به اشرافی گری عادت کرده اند. اشرافی گری از پیشرفت و توسعه کشور ممانعت می کند به همین منظور مسئولان باید از وجود اشرافی گری در اخلاق خود جلوگیری کنند.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/67576

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ