شما اینجا هستید
اجتماعی » اجرای ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه‌های استان البرز

 

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی در گفتگو با خبرنگار ساوج خبر بابیان اینکه اجرای گفتمان‌های دینی نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند، اظهار کرد: گفتمان‌های دینی که نوعی گفتمان چهره به چهره محسوب می‌شود یکی از راهکارهای اثرگذار انتقال مفاهیم و شعائر دینی به آحاد جامعه به‌ویژه نسل جوان است.

مسعودی با اشاره به اینکه تبلیغات اسلامی البرز با همکاری روحانیون مستقر و مبلغین اعزامی از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۶۰۰ گفتمان دینی با موضوعات اثرگذار فرهنگی را در سطح مساجد، مدارس و دانشگاه‌های استان اجرا کرده است، گفت: اجرای گفتمان‌های دینی نقش مهم و اثرگذاری در کاهش معضلات اجتماعی دارند.

وی به آسیب‌های فضای مجازی نیز اشاره کرد و گفت: دشمن تلاش می‌کند تا باکم رنگ کردن ارزش‌ها و شعائر دینی در جوامع در حال رشد و با ترویج بی بندباری و فساد، جوانان را از حرکت به‌سوی پیشرفت و تعالی در همه زمینه‌ها بازدارد و برای رسیدن به این هدف شوم از فضای مجازی بهره می‌گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز تأکید کرد: تبلیغات اسلامی البرز برگزاری گفتمان دینی در حوزه رسانه و فضای مجازی را به‌عنوان راهبردی مهم در مبارزه با آسیب‌های اجتماعی در دستور کار خود داده است.

مسعودی اضافه کرد: همچنین تبلیغات اسلامی استان البرز بسیاری از گفتمان‌های دینی به‌ویژه در حوزه عفاف و حجاب، اعتیاد و غیره را با همکاری روحانیون مستقر برگزار می‌کند.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/67765

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ