شما اینجا هستید
حوادث » دستگیری ۴ زن قاچاقچی در تهران

از میزان، سرهنگ محمد بخشنده گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پی اطلاع از این که خانمی با تشکیل باندی، با چند تن از دوستان خانوادگی خود قصد دارد که مقادیری مواد مخدر از قاچاقچیان استان‌های شرقی کشورخریداری و با یک دستگاه خودرو سواری آن را به شهر تهران منتقل کند، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به گسترش چتر اطلاعاتی واقدامات ویژه پلیسی طی چندین هفته گذشته بیان کرد: در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد اعضا این باند قصد دارند مواد مخدر خریداری شده را در ایام تعطیلات نوروز به شهر تهران منتقل کنند که نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی تیم‌های عملیاتی عملیات ویژه این پلیس به محور‌های مواصلاتی منتهی به شهر تهران اعزام که در نهایت در نیمه شب گذشته خودرو سواری آنان در اتوبان شهید کاظمی مشاهده و پس از دقایقی مراقبت طی یک عملیات ضربتی خودرو متوقف شد.

سرهنگ بخشنده گفت: ماموران انتظامی موفق شدند در بازرسی صورت گرفته از کف خودرو مقدار ۸۱ کیلو گرم تریاک در ۶۸ بسته که به طرز ماهرانه‌ای زیر صندلی‌ها و همچنین داخل موتور خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطر نشان کرد: با دستگیری متهمان و تکمیل پرونده هر ۴ قاچاقچی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شدند.

*عکس تزیینی است

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/68903

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ