شما اینجا هستید
حوادث » فاکتور طلا، سارق را لو داد

 

سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر ربوده شدن طلاجات منزلش به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال، دستگیری و شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۶۱ ابوذر قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری به طور ویژه رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در تحقیقات انجام شده که منجر به یافتن طلاجات در کالسکه‌ای در طبقه همکف همان ساختمان شد، ظن ماموران برانگیخته شد که امکان اینکه سارق از همسایگان باشد وجود دارد و با بدست آوردن سر نخ هایی، تحقیقات در این خصوص منسجم‌تر ادامه یافت.

وی گفت: تحقیقات در این خصوص، ادامه داشت تا اینکه یکی از فاکتور‌های خرید طلا بر روی راه پله منتهی به یکی از واحد‌های ساختمان کشف شد.

سرکلانتر دهم با بیان اینکه شاکی اظهار داشت: همسر واحد کناری سابق بر این نیز، یک مرحله طلا‌های دخترش را به سرقت برده است، توضیح داد: با هماهنگی مقام قضایی متهم دستگیر و برای تحقیقات کاملتر به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه طلا‌های مسروقه به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال برآورده شده است، خاطر نشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/68933

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ