شما اینجا هستید
استان البرز » تاکید فرماندار بر پلمپ واحدهای تجاری خارج از بافت و غیرقانونی در شهرستان ساوجبلاغ

اولین جلسه تنظیم بازار سال ۹۷ و دومین نشست کارگروه اشتغال با حضور فرماندار و اعضای اتحادیه های اتاق اصناف اداره صنعت معدن تجارت و دیگر مسؤلین در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

🔹 رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ساوجبلاغ و رئیس اتاق اصناف عملکرد زیر مجموعه خود را در حوزه تنظیم بازار نوروز ۹۶ را تشریح کردند

🔹فرماندار ساوجبلاغ هم در این نشست از ساخت شهرک صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت:در همین راستا پیگیر ساخت شهرک صنفی و ساماندهی صنوف در شهرستان هستیم تا برخی مشکلات موجود برای تعدادی از صنوف برداشته شده وامکان فعالیت مناسب فراهم شود.
🔹 وی با اشاره ایجاد شغل جدید در بخش اصناف افزود:اتاق اصناف با همکاری حوزه سیاسی در ارتباط با صدور مجوز وایجاد اشتغال برای ۸۰۰ واحد صنفی جدید پیگیری داشته وبا رفع موانع موجود در جهت صدور مجوز فعالیت اقدام شود
🔹 وی از استقرار ۳ لکه صنعتی خبر داد و گفت : با ساخت شهرک صنفی مشکلات صنوف مزاحم هم تا حدی مرتفع خواهد شد .
🔹 فرماندارساوجبلاغ از اعضای کارگروه اشتغال شهرستان ساوجبلاغ خواست تا ثبت نام شاغلین خود را در سامانه رصد را با جدیت پیگیری نمایند.
🔹 وی افزود:ثبت نام در سامانه رصد جزو عملکرد سال جاری شهرستان محسوب می شود و باید سعی کنیم همچون سال گذشته در راس متعهدین به این تعهد استانی باشیم.
🔹 پالیزگیر با اشاره به کمک دانشگاهها در بخش اشتغال گفت:انتظار داریم تا دانشگاهها امسال به کمک بخش صنعت آمده ودر جهت ایجاد اشتغال درقالب آموزش و ارائه ایده وفکر ما را در اشتغالزایی بهتر یاری کنند.
🔹 وی از اداره صنعت معدن تجارت هم خواست تا پیگیری امور لکه های صنعتی را در اهم امورخود داشته باشند.
🔹 فرماندار ساوجبلاغ درادامه گفت:بخشداران وشهرداران باید محلی را برای عرضه محصولات روستایی وتولیدی جانمایی و ایجاد نمایند تا در ایجاد فضاهای کسب وکار هم قدمهایی برداشته باشیم.
🔹 وی افزود:با توجه به مصوبه شورای تامین درخصوص کاشت برخی محصولات آب بر کشاورزی ،محدودیت کشت باید رصد وپیگیری شود و فعالیت کاشت محصولات کم آب بر مانند داروهای گیاهی دربخش کشاورزی پیگیری و برنامه ریزی شود.

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/69197

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ