شما اینجا هستید
استان البرز » جامعه بزرگ آموزش و پرورش نقش کلیدی در تحقق شعار سال دارد

عصر امروز نخسین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرسان ساوجبلاغ با حضور پالیزگیر، رئیس شورای آموزش و پرورش ، بابالو ، دبیر شورای آموزش و پرورش و سایر اعضا در سالن جلسا فرمانداری شهرسان برگزار گردید.

پالیز گیر ، فرماندار شهرسان ساوجبلاغ ضمن عرض بریک عید نوروز و حلول ماه رجب ، بیان داشت: امیدوارم همه انسانها از فیوضا و برکا ماه های رجب ، شعبان و رمضان برخوردار شوند.

در ادامه رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان گفت: آموزش و پرورش شهرستان در پوشش سهیمه اشتغال بسیار موفق عمل کرد و توانست ۱۰۰ درصد به اهداف خود در اشتغال دست پیدا کند و با همت سایر ادارات شهرستان ساوجبلاغ رتبه اول اشتغال در استان را کسب نماید.

پالیز گیر افزود:آموزش و پرورش شهرستان ظرفیت بسیار بالایی در تخقق شعار سال دارد و این اداره می تواند با حمایت از کالای ساخت داخل  هم در زمینه اشتغال و هم در ایجاد رونق اقتصادی موفق عمل کند.

فرماندار شهرستان افرهنگ سازی و گفتمان مهمترین مولفه در تحقق شعار سال دانست و اظهار نمود:  آموزش و پرورش در ایجاد گفتمان و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی  نقش بسزایی دارد و این مسئله باید بصورت جدی در مدارس شهرستان پیگیری شود

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/69387

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ