شما اینجا هستید
اجتماعی » تأمین داروها و هزینه های درمانی بیماران خاص توسط جمعیت هلال احمر

وطنی: نفوذ ارتباطات خبرنگاران مؤثر بر فعالیت های هلال احمر

ساوج خبر- معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از تأمین برخی از داروها و هزینه های درمانی بیماران خاص توسط این نهاد مردمی خبر داد.

به گزارش ساوج خبر، محمد حسین وطنی در مراسم افتتاح اولین خانه هلال خبرنگاران استان البرز در فردیس ضمن تبریک هفته هلال احمر، در تشریح خبر فوق گفت: بیماران خاص می توانند بخشی از داروهای خود را با مراجعه به هلال احمر تهیه کنند. همچنین بخشی از هزینه های دارویی در چارچوب قانون تأمین و بخشی از خدمات درمانی این بیماران از طریق مراکز زیرمجموعه و طرف قرارداد هلال احمر انجام می شود.

وی با اشاره به تقارن هفته هلال احمر با افتتاح خانه هلال خبرنگاران افزود: خانه هلال ، یک هلال احمر فشرده با مجموع فعالیت های این نهاد مردمی است که امیدواریم با وجود خبرنگاران و نفوذ آنها در جامعه بتوانیم شاهد فعالیت خانه هلال خبرنگاران در همه حوزه ها از آموزش تا امداد باشیم.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز با بیان اینکه بخشی از فعالیت های هلال احمر به شناسایی نیاز نیازمندان و توان توانمندان و ارتباط این دو مقوله به یکدیگر در راستای کمک به نیازمندان اختصاص می یابد گفت: گستردگی شناخت خبرنگاران از جامعه و نفوذ ارتباطات آنها می تواند نقش تعیین کننده ای در این حوزه از فعالیت هلال احمر داشته باشد.

ابربرچسب ها: , ,
لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/70657

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ