شما اینجا هستید
اجتماعی » برخوردبا آب فروشان وحفرکنندگان چاه های غیرمجاز درساوجبلاغ تشدید می شود

رییس امور آب شهرستان ساوجبلاغ با تاکید بر اینکه با حفاران غیر مجاز و آبفروشان متخلف به شدت برخورد می شود، گفت: دستگاه های حفاری غیرمجاز که در روستای قوهه بخش چهار باغ بود مخفی شده بود، ناسایی و توقیف شد.
غلامرضا احمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بیشترین حجم توقیف دستگاه های غیرمجاز حفاری در ساوجبلاغ است که توسط یگان این اداره پلمب و به پارکینگ منتقل می شود.
احمدی از کشاورزان و ساکنان روستاها خواست اجازه ندهند منابع زیر زمینی توسط حفاران غیر مجاز تخریب و به یغما برود، چرا که اولین کسانی که از این مسئله آسیب می بینند مردم روستاها و کشاورزان هستند.
وی گفت: دشت ساوجبلاغ به لحاظ قانونی دشتی ممنوعه برای حفر چاه است و این به نفع مردم است که افرادمتخلف و سودجو به ذخایر زیر زمینی آسیب نرسانند، به همین دلیل خوب است همه احساس مسئولیت کنند و حفاران را به یگان ویژه این اداره یابه پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
رییس امور آب ساوجبلاغ از توقیف حفاری غیرمجاز در اراضی آغچه حصار، پلمپ دو حلقه چاه مجاز به علت عدم پرداخت حق النظاره، خروج منصوبات و انسداد ۳ حلقه چاه غیر مجاز در اراضی لشگرآباد ظرف ابتدای ماه جاری تا به امروز خبر داد.
احمدی همچنین خاطرنشان کرد که عملیات برخورد با متخلفان با شدت ادامه خواهد داشت.

منبع: ایرنا

ابربرچسب ها:

این مطلب بدون ابربرچسب می باشد.

لینک کوتاه خبر:http://www.savojkhabar.ir/75957

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

ساوج خبر-پایگاه خبری وتحلیلی ساوجبلاغ | اولین پایگاه خبری وتحلیلی شهرستان ساوجبلاغ